Faaliyet Alanlarımız

Plazma Kesim

Polyar Demir Çelik, farklı sektörlere çeşitli Plazma Kesim Hizmeti veren, sektördeki en gelişmiş plazma kesim makine parkuruna sahiptir. Her sektöre uygun plazma kesim hizmetimiz ile yüksek verimlilik sağlamakla birlikte yüksek kaliteli sonuçlar sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir süreçlerle karakterize edilen makine parkurumuz ile müşteri memnuniyetini daimi sağlamaktayız.
İletişim

Alevli Kesim

Polyar Demir Çelik, farklı sektörlere çeşitli Oksijen Kesim Hizmeti veren, sektördeki en gelişmiş oksijen kesim makine parkuruna sahiptir. Her sektöre uygun oksijen kesim hizmetimiz ile yüksek verimlilik sağlamakla birlikte yüksek kaliteli sonuçlar sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir süreçlerle karakterize edilen makine parkurumuz ile müşteri memnuniyetini daimi sağlamaktayız.
İletişim

Giyotin Kesim

Polyar Demir Çelik, farklı sektörlere çeşitli Giyotin Kesim Hizmeti veren, sektördeki en gelişmiş giyotin kesim makine parkuruna sahiptir. Her sektöre uygun giyotin kesim hizmetimiz ile yüksek verimlilik sağlamakla birlikte yüksek kaliteli sonuçlar sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir süreçlerle karakterize edilen makine parkurumuz ile müşteri memnuniyetini daimi sağlamaktayız.
İletişim

Abkant Büküm

Projenize uygun olarak istenilen parçaları uygun ölçüde kesilerek istenilen ölçülere getiriyoruz ve sacları istenilen açı ve tolerans değerlerinde hassas bir şekilde ABKANT PRES ile büküyoruz.
İletişim

Silindir Büküm

Silindir büküm makinesi ile birlikte her boyutta metal silindir yapıya ait sac imalatı yapılabilmekte olup binaların tesisat boruları ve su iniş borularından, camilerin çelikten olan minarelerine, kiliselerin çanlarına kadar bir çok geniş ürün yelpazesi ile müşterilere sunulabilmektedir.
İletişim

Sizlerde fiyat teklifi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.